Kariyer

kariyer

İstisnasız hepimizin karşılaştığı sorudur: “Büyüyünce ne olacaksın?” Ne anlama geldiğini bilmeden defalarca cevapladığımız belki de… Aslında kimsenin de sormasına gerek kalmaksızın gerçekleşmesi zorunlu bir gerçektir.
Kişilik örgütlenmemizin son durağıdır ne olmak istediğimiz, ne olduğumuz, ne olduğumuzu sandığımız ya da benzer bir çok soru. Sonuçta ortaya çıkan mesleki kimliğimizdir diğer kimlik alanlarımızla pekişen, çatışan belki de uzlaşan…

Kariyer bir hedeftir. Hedefe ulaşmanın yolu da kişisel vizyonu oluşturabilmek, vizyona uygun hedefleri tespit ve doğru stratejilerle davranmakla mümkündür. İster kariyer başlangıcı ister kariyer gelişimi olsun teknik verilere dayalı analizlerle karar almak yetersiz kalabilmektedir.

Orhan Gümüşel Kariyer Danışmanlığı; doğru kariyer planlamaları için kişiye özel tasarımlar geliştirir.

Sektör analizleri, meslek ve alan analizleri, zihinsel süreçlerin, kişilik ve duygu durum analizlerinin birleştirildiği dört boyutlu metodu ile kişilik kaynaklarının en verimli şekilde değerlendirildiği kariyer planlamasında çözüm ortağınız olur. Güçlü yönlerinizi ve gelişime açık kaynaklarınızı birlikte değerlendirerek ister en uygun alan ve meslek seçiminde olsun ister kariyer gelişiminde olsun karar sürecinizde rehberlik eder.

Mesleki kimliğin sadece bir iş seçimi değil; geleceğe dair bir tarz, bir standart, bir eğilim olduğu ilkesinden hareketle bireylerin hem mutlu hem üretken hem de verimli olabilecekleri karara ulaşmalarında; Orhan Gümüşel Kariyer Danışmanlığı…

Pandemide Duygu ve Zihin Sağlığı

Uzm. Klnk. Psk. Orhan Gümüşel “Pandemide Duygu ve Zihin Sağlığı” gröüşlerini canlı yayın etkinliğiyle …