Eğitim

egitim

Eğitim; üniversiteler ve sektörel iş birlikleri ile alanının en iyi uzmanlarının tasarladığı kurs ve sertifika programları, meslek içi eğitimler, seminer, konferans, çalışma ve araştırma grupları gibi geniş yelpazede etkinlikler portföyüne sahiptir.

Eğitim ve araştırma birimimiz, bilimsel etik çerçevesinde ve bilginin paylaşıldıkça büyüdüğü ilkesine inanan akademik ve profesyonellere birikimlerini paylaşma olanağı sağlar. Bugünün insanı için hem bireysel hem de kurumsal eksende gelişim büyük önem taşımaktadır. Bireylerin gelişmişliği kurumları, kurumların gelişmişliği ise bireyleri doğrudan etkilemektedir. Değişen yaşam formları, ihtiyaçların da değişmesine neden olmuştur. Değişen ihtiyaçlar ise yeni bilgi, donanım ve becerilerle karşılanabilir. Uzman Klinik Psikolog Orhan Gümüşel’in eğitimleri bu farkındalıkla oluşturulmuştur.

Kurumsal, Akademik & Mesleki, Açık Eğitim kategorilerinde bireysel donanımların arttırılmasına, güncellenmesine ve hem bireylerin hem de kurumların var olan birikimlerini daha efektif kullanmalarına yönelik tasarlanan eğitimleri ile; yaşama, işe, ilişkilere yeni bir boyut, bir tat ve yeni renkler katmayı amaçlar.

Özgün, kuramsal bilginin uygulanabilir biçimde sunumuna özen gösterilerek tasarlanan programlarımız ile vizyoner üretkenlik çizgisine ulaşmak için; Orhan Gümüşel Eğitim Danışmanlığı…

Değişen insanın yenilenen ihtiyaçlarına yönelik bilgi; benim, senin, bizim… Hepimizin…

Pandemide Duygu ve Zihin Sağlığı

Uzm. Klnk. Psk. Orhan Gümüşel “Pandemide Duygu ve Zihin Sağlığı” gröüşlerini canlı yayın etkinliğiyle …